Logitech’in yeni klavyesi ultra sessiz bir kullanım deneyimi sunuyor

Logitech’in yeni nesil kablosuz klavye ve fare kombinasyonu Signature Slim K950, ABD, Avrupa Birliği ve Birleşik Krallık’taki başarılı lansmanının ardından şimdi de Hindistan pazarına adım attı. Çoklu cihaz bağlantı özelliği ve bu cihazlar arasında sorunsuz geçiş yapabilme kabiliyetiyle öne çıkan bu ürünler, kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarıyor. İnce tasarımı ve laptop tuş hissini andıran klavyesiyle Signature Slim K950, sessiz çalışma özelliği sayesinde gürültüsüz bir çalışma ortamı sunuyor. Fare ise hassas ve hızlı kaydırma yapabilen özel bir tekerleğe sahip.

Bu kombinasyonun en dikkat çekici özelliklerinden biri de uzun pil ömrü. Klavye 36 ay, fare ise 24 ay boyunca pil değiştirmeye gerek kalmadan kullanılabiliyor. Farede bulunan Logitech Gelişmiş Optik Sensör Teknolojisi, kullanıcılara 400 ile 4000 DPI arasında ayarlanabilir hassasiyet sunarak farklı ihtiyaçlara uyum sağlıyor.

Logitech’in yeni klavyesi ultra sessiz bir kullanım deneyimi sunuyor

Logitech, bu ürünleri tasarlarken çevre dostu yaklaşımı benimsemiş ve geri dönüştürülmüş plastikler kullanarak, paketlemesinde ise sorumlu şekilde yönetilen ormanlardan elde edilen malzemeleri tercih etmiş.

Hindistan pazarında Signature Slim K950 Klavye’nin tek başına fiyatı 10.290 rupi (yaklaşık 124.51$) olarak belirlenmişken, klavye ve fare kombinasyonunun fiyatı 13.995 rupi (yaklaşık 169.15$) olarak belirlenmiş. Özellikle Amazon India üzerinden kısa bir süre için yapılan indirimle bu kombinasyon 10.447 rupiye (yaklaşık 126.41$) düşmüş durumda. Ürün, farklı renk seçenekleriyle tüketicilere sunuluyor ve aralarında off-white olarak adlandırılan bir beyaz tonunun da bulunduğu çeşitli renk alternatifleri mevcut. Bu yenilikçi ürünler, çoklu cihaz desteği ve uzun pil ömrü gibi özellikleriyle kullanıcıların günlük iş akışını kolaylaştırma vaadiyle dikkat çekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir